Indonéský večer v Centru Babylon v Liberci

Užijte si Indonésii i bez letenky! Exotický Indonéský večer vypukne 14. 7. 2020 v libereckém Centru BABYLON. Vychutnáme si barevné tanečnice Kintari, bojové umění Pencak silat, bambusový orchestr Anklung, zpěváka Rony Martona a další zajímavosti. Inspirací bude exotická módní přehlídka. Večer okoření promítání Jiřího Kolbaby – Bali – ostrov Bohů. Večerem provede autor výstavy Ruda Švaříček. V ceně vstupenky na Indonéský večer je i komentovaná prohlídka výstavy Tajemná Indonésie v 18:00 hodin.

Vstupenky na Indonéský večer si můžete zakoupit ve výstavě Tajemná Indonésie nebo na internetovém předprodeji.

Zrcadlení tmy s Jaroslavem Duškem a Viliamem Poltikovičem

Užijte si večer s Jaroslavem Duškem a Viliamem Poltikovičem, který pořádá naše cestovní kancelář LIVINGSTONE.

V novém filmu Viliama Poltikoviče nás jeho protagonista Jaroslav Dušek uvádí do světa inspirujících bytostí a míst. Pobyt ve tmě rozkryl Jaroslavu Duškovi vnitřní svět, na který ve filmu navazují setkání s inspirujícími bytostmi a místy. Poznání, že náš svět je naučená realita, kterou můžeme měnit, podpoří udivující návštěva CERNu, koupání v zamrzlé řece, setkání s divokou delfínicí v Irsku, s dětmi, které vidí i se zavázanýma očima, s čistou přírodou a dolmeny Korsiky, veselými Maory, pilnými včelami a další. S lehkostí a humorem Jaroslava Duška vstoupíme do vnitřního klidu a harmonie, kde nejsou obavy a strach, kde žije radost a svoboda.
Po filmu beseda s autory, moderuje Ruda Švaříček.

Bonus tvoří ukázky filmu Vyprávění duchů vúdú a Příběh tantry, pokřtíme i novou knihu Příběh Tantry režiséra Vildy Poltikoviče…

Předprodej je již spuštěn! Kupte si svou vstupenku!

Legendy cestování

Cestovatelský večer se uskuteční 13.10 2020 v 19:00 hodin v Centru Babylon v Liberci. Můžete se těšit na fotografa Jiřího Kolbabu, cestovatele Rudu Švaříčka, etnologa Mnislava Zeleného Atapana a ředitele ZOO Liberec Davida Nejedlého.

Těšíme se na vás! Kolektiv CK LIVINGSTONE
Akce je doprovodným programem výstavy Tajemná Indonésie.