Indonéský večer v divadle Reduta

Přijďte na výstavu Tajemná Indonésie do Paláce šlechtičen mimořádně v pondělí a načerpejte energii z indonéské džungle. Následně zavítejte do divadla Reduta, kde pokračuje doprovodný program k výstavě.

Oslavte s námi 100 let Miroslava Zikmunda i na Indonéském večeru v divadle Reduta 15.4. v 19 hodin. Program je bohatý. Představí se krásné tanečnice z tanečního spolku Kintari, uvidíte ukázku bojového umění Pencak silat, atmosféru doladí bambusový orchestr Anklung a Miloslav Stingl zavzpomíná kromě svých cest i na Miroslava Zikmunda.

Celým večerem nás bude provázet autor výstavy Ruda Švaříček. Podívejte se na pozvánku. 

Kupte si svou vstupenku na Indonéský večer! 

   

Cestovatelské legendy

Srdečně zveme nejen zájemce o cestování na večery se zajímavými osobnostmi. Těší se na vás nejznámější etnograf a spisovatel Miloslav Stingl, slavný fotograf Jiří Kolbaba, cestovatel Rudolf Švaříček. Vystoupení oživí umělci z Indonésie.

První večer se zajímavými osobnostmi se uskuteční v úterý 17.7. ve 20:00 hod v OC Šantovka Olomouc, v kinosálu Premiere Cinemas. Slavný fotograf Jiří Kolbaba představí ostrov bohů Bali a známý cestovatel Ruda Švaříček poodhalí záhady Nové Guineje na své přednášce Tamtamy času. Vstupenky jsou již v prodeji.

2.10. přináší pestrý večer rozmanitých vjemů. Legendární etnograf a cestovatel Miloslav Stingl je i nejplodnější český spisovatel. Publikoval celkem na 17 milionů knih. Srší vytříbeným humorem, vtipně reaguje na podněty. Sál se často otřásá záplavami smíchu. Provede svými slavnými cestami kolem světa.
Známý cestovatel Ruda Švaříček poodhalí magie a kouzla poslední výpravy do Tichomoří. Budeme svědky senzačních skoků odvážných “kamikadze” z vysokých věří na ostrovech Vanuatu. Navíc iniciační rituály, ohnivé sopky, odvážné treky, černá magie, šamani, malí Nambové s unikátními schránkami na penisech… Nasajeme provoněnou exotiku ostrovů Tonga, Samoa, Fiji… ale i chlad ledovců na Novém Zélandu…
Umělci Indonésie rozehrají exotické rytmy. Bambusový orchestr překvapí písněmi nejen indonéskými. Tanečnice Kintari dostanou podmanivými tanci každého. Rej barevných kostýmů střídají snové prvky. Bonusem je exotická módní přehlídka.

Těšíme se na vás! Kolektiv CK LIVINGSTONE
Akce je doprovodným programem výstavy Tajemná Indonésie.