Legendy cestování – Jiří Kolbaba, Atapana…

Atraktivní večer 10.září v 18:00 v Centru Babylon Liberec unikátně pojí odlišné cestovatelské osobnosti. Známý fotograf Jiří Kolbaba promítne Bhútán, odvážnou expedici s CK LIVINGSTONE. “Velký náčelník” Mnislav Zelený Atapana je vyhlášená autorita s velkými znalostmi šamanismu i Amazonie. Sžil se s domorodci jako málokterý cizinec. Poznáme nejzajímavější obřady a rituály šamanů. Doménou cestovatele Rudy Švaříčka je Indonésie a tajemný ostrov Nová Guinea. Ředitel liberecké ZOO David Nejedlo poodhalí zvířecí svět Asie.

Akce v CENTRU BABYLON tvoří doprovodný program zdejší výstavy Tajemná Indonésie. Komentovaná prohlídka s autorem zde začne před projekcemi již v 17.00 hodin. 

Těšíme se na příjemné společno.

Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji přes Smsticket.

Předprodej akce

 

Indonéský večer v Centru Babylon v Liberci

Užijte si Indonésii i bez letenky! Exotický Indonéský večer vypukne 14. 7. 2020 v libereckém Centru BABYLON. Vychutnáme si barevné tanečnice Kintari, bojové umění Pencak silat, bambusový orchestr Anklung, zpěváka Rony Martona a další zajímavosti. Inspirací bude exotická módní přehlídka. Večer okoření promítání Jiřího Kolbaby – Bali – ostrov Bohů. Večerem provede autor výstavy Ruda Švaříček. V ceně vstupenky na Indonéský večer je i komentovaná prohlídka výstavy Tajemná Indonésie v 18:00 hodin.

 

Zrcadlení tmy s Jaroslavem Duškem a Viliamem Poltikovičem

Užijte si večer 26.7.2020 s Jaroslavem Duškem a Viliamem Poltikovičem, který pořádá naše cestovní kancelář LIVINGSTONE.

V novém filmu Viliama Poltikoviče nás jeho protagonista Jaroslav Dušek uvádí do světa inspirujících bytostí a míst. Pobyt ve tmě rozkryl Jaroslavu Duškovi vnitřní svět, na který ve filmu navazují setkání s inspirujícími bytostmi a místy. Poznání, že náš svět je naučená realita, kterou můžeme měnit, podpoří udivující návštěva CERNu, koupání v zamrzlé řece, setkání s divokou delfínicí v Irsku, s dětmi, které vidí i se zavázanýma očima, s čistou přírodou a dolmeny Korsiky, veselými Maory, pilnými včelami a další. S lehkostí a humorem Jaroslava Duška vstoupíme do vnitřního klidu a harmonie, kde nejsou obavy a strach, kde žije radost a svoboda.
Po filmu beseda s autory, moderuje Ruda Švaříček.

Bonus tvoří ukázky filmu Vyprávění duchů vúdú a Příběh tantry, pokřtíme i novou knihu Příběh Tantry režiséra Vildy Poltikoviče…

Těšíme se na vás! Kolektiv CK LIVINGSTONE
Akce je doprovodným programem výstavy Tajemná Indonésie.