PESTRÁ NABÍDKA ZÁJEZDŮ NEJEN DO INDONÉSIE

Zajímavou akci uskutečníme i pro vás. Ano, i pro Vás! Připravíme i netradiční cesty na míru. Inspirací jsou naše atypické akce. Kontaktujte CK Livingstone.

Proč právě s CK Livingstone?

Cestujeme v malých skupinkách. 25 let zkušeností. Individuální přístup. Kvalitní čeští průvodci, znalci oblasti. Rozmanité ostrovy nadělují unikátní zážitky. Bohaté zkušenosti vedou k zajímavým cílům. Zážitkové akce nadchnou všechny skupiny. Získejte na cestách novou energii! Odpočívejte aktivně! V každém věku…

Zažijte s námi Indonésii! Splňte si svůj sen!


JÁVA –  BALI –  INDONÉSKÁ POHÁDKA

Vydejme se společně do nejzajímavějších míst kulturně nejbohatších ostrovů! Sultánská Yogyakarta i hinduistický komplex Prambanan. Největší buddhistická stúpa světa Borobudur. Sopečná krása Broma a Semeru, sirná magie v kráteru Kawah Ijen. BALI – tradiční tance, chrámy i potápění. Nejposvátnější chrámový komplex Besakih. Odpočinek na plážích s možností šnorchlování a potápění.

Indonésie, temple - Pura Besakih


MALÉ I VELKÉ SUNDY – HORY, SOPKY A „DRACI“

Souostroví Nusa Tengarra východně od BALI. FLORES s barevnou sopkou Kelimutu, animistické vesničky kmene Ngada. Romantická plavba na KOMODO za varany, špičkové šnorchlování. Muslimský LOMBOK s výstupem na sopku Rinjani. Relax na ostrovech Gili a hinduistické památky na BALI. Tradiční pohřební rituály Torajů na SULAWESI. Deset odlišných ostrovů za necelý měsíc! Možné jsou i kratší varianty.

Indonésie - Malé a Velké Sundy


NOVÁ GUINEA – BIAK – PADAIDO S PĚTIDENNÍM TREKEM

Panenská džungle, rozeklané horské hřebeny a vesničky s políčky na strmých svazích. Baliemské údolí a největší koncentrace místních etnik na tradičním festivalu. Pětidenní horský trek džunglí s kompletním servisem nosičů, místního průvodce a kuchaře. Rituální slavnosti a specifický způsob přípravy pokrmů. Odpočinek na plážích rajských ostrovů Biak a Padaido.

NOVÁ GUINEA – BIAK – PADAIDO S PĚTIDENNÍM TREKEM


NOVÁ GUINEA – BIAK – PADAIDO S třídenním trekem

Pravá exotika pro každého! Akce, která spojuje kulturně nabité Bali s dosud málo známou a turisty neobjevenou západní částí ostrova Nová Guinea. Rozeklané horské hřebeny s vesničkami a políčky na neuvěřitelně strmých svazích. Pozdě objevené Baliemské údolí, které západní civilizace poznala až před 2. světovou válkou. Třídenní horský trek s kompletním servisem. Etnický festival a rituální slavnosti. Odpočinek na plážích rajských ostrovů Biak a Padaido.

NOVÁ GUINEA – BIAK – PADAIDO S třídenním trekem


Zážitková Sumatra a Kuala Lumpur – SIBERUT

Akce pro zvídavé a aktivní cestovatele s cílem představit to nejatraktivnější ze Sumatry a přilehlých regionů. Jako kontrast k hornaté Sumatře je zpočátku zařazena eklektická metropole Kuala Lumpur a na závěr odpočinek na opuštěném tropickém ostrově. Každý den se můžete těšit na nové prostředí či aktivitu. Siberut je náročnější akce pro opravdové cestovatele a dobrodruhy do lůna divoké přírody. Jedna z posledních výprav na ostrov mentawajských šamanů.

Zážitková Sumatra a Kuala Lumpur - SIBERUT


INDONÉSKÝ KALIMANTAN, TOGIANSKÉ OSTROVY, SULAWESI

Kalimantan. Orangutani ve svém přirozeném prostředí. Zelená džungle, vzácné druhy primátů, zoborožci, motýli nevídaných rozměrů. Plavba obytnou lodí s plnou penzí po pralesní řece v NP Tanjung Puting. Sulawesi. Skvělé šnorchlování, bílé pláže. Korálové a vulkanické souostroví Togiany. Oáza pro novodobé Robinsony a milovníky podmořského života. Koupání v pralesních vodopádech a v průzračných vodách jezera Poso.  Fascinující kultura a architektura Torajů ve fotogenické horské oblasti, kde smrtí život zdaleka nekončí.

 INDONÉSKÝ KALIMANTAN, TOGIANSKÉ OSTROVY, SULAWESI