V letech 2007–2011 se konala výstava Tajemná Indonésie na zámku v Lednici, který je součástí Lednicko-valtického areálu. Prostředí pro expozici bylo opravdu unikátní. Od roku 1996 je tato “Zahrada Evropy” na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Není divu! Díky unikátnímu prostoru bývalé jízdárny na zámku Lednice se povedlo vytvořit dokonalou iluzi indonéské džungle ve které byl vybudován vodopád, tropická říčka s jezírkem, visutý most z ratanu… Vystavěna byla i stromová chýše Korowai. S delším působením bylo spojen i bohatý doprovodný program. Výstava se postupně rozšiřovala o nové exponáty a na jaře nám svoji podobu měnila i džungle! Dne 6.9.2008 se konala nezapomenutelná akce JAK v Lednicko – valtickém areálu. Pod heslem ZABIJ BOBRA, ZACHRAŇ STROM!
Už ve starověku si lidé vyprávěli pověsti o ohromných býcích, kteří žijí vysoko v horách Střední Asie. Vydávají hlas jen v době říje a po zbytek roku mlčí. Díky pověře dostal Yak latinský název Bos mutus – mlčenlivý býk. Yak je ohromný divoký tur, žijící v nadmořské výšce kolem 5000 m. Díky dlouhé, husté srsti přečkává i kruté mrazy. Dospělý samec může dosáhnout v kohoutku výšky až 180 cm a nezřídka váží více než 700 kilogramů. Rozzuřený yak je strašné zvíře, s nímž se nechce utkat ani nejsveřepější nepřítel. Více na pozvánce k akci.
Naše výstava Tajemná Indonésie se na zámku Lednice rozrostla od 25.3.2011 o novou expozici Magický Himálaj, která v sobě spojovala mystiku se skutečností, barevný svět států ležících na úpatích Himálají se vším, co k nim patří.